[cmsmasters_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_slider slider_plugin=”layer” slider_layer=”6″][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text]

صبح روز دوشنبه ۱۸ مرداد ماه سال ۹۵ و در سمیناری خبری که در هتل اسپیناس تهران با حضور خبرنگاران و مدیران هماتلکام برگزار گردید، این شرکت وعده داد تا بهترین گوشی‌های موتورولا و لنوو را با قیمت و کیفیت مناسب، در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد.

علی فردشاهین مدیرعامل هماتلکام در این مراسم گفت:

شرکت هماتلکام اولین سازمان فعال در حوزه‌ی IT است که گوشی وارد بازار می‌کند. این شرکت در انجمن واردکنندگان موبایل و تبلت ولوازم جانبی عضو است و قصد دارد محصولات لنوو و موتورولا را با قیمت مناسبی راهی بازار کند. تمام محصولات ۱۰۰درصد از راه قانونی وارد بازار می‌شوند و تمام کالاها در سایت گمرک ثبت شده‌اند.

مدیرعامل هماتلکام در این نشست افزود: «همان‌طور که می‌دانید موتورولا در ایران تاکنون نماینده‌ای رسمی نداشته و شرکت هماتلکام نمایندگی رسمی این برند را در ایران دارد.»

در این مراسم هماتلکام تعدادی از گوشی های  لنوو را که وارد بازار کرده بود را به نمایش گذاشت. همچنین محصولات موتورولا که شامل گوشی‌های هوشمند زیر:

Moto G،

Moto X،

Moto X Pro،

Moto X Style،

Moto X Force

و ساعت‌های هوشمند Moto 360  و Moto 360 Sport بودند را نیز به نمایش گذاشت و اعلام کرد این محصولات به زودی توسط این شرکت وارد بازار ایران خواهند شد.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *